Aktuality

Létání s dronem aneb za Leontýnkou do pohádky

Chcete se společne s námi vydat do pohádky? Nebojíte se létat? Tak to jste na správném místě!

Dne 28.9.2022 se vydáme společně na letište Aeroklubu Rakovník. A co tam budeme dělat? No přeci budeme společně hledat Leontýnku. Abycho Leontýnku našli zabere nám to přibližně 20 minut. A protože je Leontýka kouzelná musíme se za ní vydat vzduchem. Že Vás hned napadla košťata? Nemusíte se bát. Na koštěti létají jen čarodějnice a to přeci nikdo z vás není. Více informací naleznete v letáčku a na facebookové stránce, kde pro vás budou vycházet pohádkové zprávy.

MIMOŘÁDNÉ ZPRÁVIČKY

Aeroklub nabízí PROGRAM nejen pro poletuchy, ale I PRO NELÉTAJÍCÍ RODINY!

POKUD TEDY NECHCETE LETĚT MŮŽETE SI UDĚLAT RODINNÝ VÝLET S NÍŽE UVEDENÝM PROGRAMEM. Stačí se přihlásit na emailu: prihlasky@donor.cz TENTO PŘIHLAŠOVACÍ EMAIL PLATÍ I PRO ZÁJEMCE O LÉTÁNÍ-STÁLE JE JEŠTĚ PÁR VOLNÝCH MÍST.

Děti zdarma (pacienti plus sourozenci) a dospělí zatím je cena cca 700-900kč. Upřesněna bude před akcí.

PŘIHLASTE SE dospělí děti a uveďte, že jste NELÉTAJÍCÍ a zúčastníte se komentované prohlídky hradu nebo zda jste LÉTAJÍCÍ, a také se zúčastníte nebo nezúčastníte prohlídky.

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM

V dopoledních hodinách (čas upřesníme)bude komentovaná prohlídka slavného hradu slavných duchů Krakovce. Vstupné viz webová stránka Krakovce - https://www.hrad-krakovec.cz/cs/informace-pro-navstevniky/vstupne?fbclid=IwAR1aTEac02xO_jUVZsihC9ib_x2xHNWlgMDXhsvublQHclNXnR5o1UlJd1E

Od 12:30h registrace na letišti AK Rakovník Od 13hod. zahájení a letecké hledání Leontýnky - Pro všechny NELÉTAJÍCÍ i poletuchy budou připraveny dětské soutěže, ornitologové, prohlídky letadel, ale i informace o tom jak se vlastně létá a čím vším se musí pilot řídit, že toho není vůbec málo a samozřejmě můžete sledovat i vaše kamarády při jejich odletech i návratech z hledání Leontýnky.

 

 

Počet účastníků je omezen, proto neváhejte s přihláškou! Přihlášky odesílejte na e-mail: prihlasky@donor.cz

Akce foto