Aktuality

Poděkování za Wroclaw - Benešovi

Vše pro nás začalo již týden odjezdem do Wroclawi, kdy se Matyáš i Eliška nemohli dočkat odjezdu. Cesta autobusem byla super, i když pro děti trošku dlouhá. Večer padli do postele jako zabití a zároveň se moc těšili na páteční program. V pátek ráno jsme všichni vyrazili na prohlídku města, hlavně však za trpaslíky. Děti hledali trpaslíky s takovým nadšením, že jsme jim téměř nestačili. Po malém obědě a nezbytné zmrzlině jsme všichni vyrazili na prohlídku zoo. Jízda lodí byla super a ze zoo byli všichni moc nadšení. Hlavně to Afrikárium s úžasným akváriem! Po večeři v hotelu děti objevili posilovnu a strávili v ní asi hodinu. Vůbec nechápu, kde berou tolik energie. Pak opět zmrzlina a hledání trpaslíků.

V sobotu ráno jsme se již všichni těšili na sportovní klání. Stadion se nám všem moc líbil a děti byli nadšené i ze všech sportovních disciplín. Matyáš pak hlavně z fotbalu, i přesto že se letos nevyhrálo. Po večeři jsme opět vyrazili do centra pro nějaké ty suvenýry, děti na zmrzlinu, tátové na pivko.

Chtěl bych moc poděkovat Donoru a všem, kteří organizovali tento krásný prodloužený víkend. Děti si to včetně mně moc užili, taktéž jídlo a ubytování v hotelu bylo výborné. Rádi se zúčastníme i dalších akcí Donoru. Ještě jednou velice děkuji.

Benešovi, Matyáš, Eliška a táta Dan

Akce foto