Archiv článků, uskutečněné akce

Odpoledne s Loutkami v nemocnici - 24.4.2016

11.04.16

LOUTKY V NEMOCNICI ve ŠVANDOVĚ DIVADLE

Na neděli 24. dubna jsme pro Vás přichystali odpoledne plnénapínavých příběhů a koncert s dětskou tančírnou. Odstartuje tím série našich pravidelných nedělních představení ve Švandovědivadle na Smíchově. 

Čekají Vás tři hodiny plné zážitků! 
Děti se s námi vydají do pohádky a dospělí mohou mezitím poznat, jak Loutky v nemocnici prostřednictvím své divadelní a hudebnímedicíny pomáhají v nemocnicích a léčebnách po celé republice. Loutková představení, příběhy a písničky, mohou s námi děti hledat v nejrůznějších zákoutích Švandova divadla!

Srdečně zveme i na výtvarné, pohybové a hudení dílny: budeme vyrábět loutky, malovat písničky a vystřihovat legraci, budeme společně řádit a taky žonglovat. Společně si zamuzicírujeme a kdo má chuť, může si s námi v pohádce i zahrát.“ 

Od 15:00 hod. se můžete těšit na pohádky O červené Karkulce, O Budulínkovi, O zlaté rybce, O třech prasátkách, O princezně Zubejdě, Tam, kde žijí divočiny, Bílá Velryba i další. Některé budou velké a výpravné, některé z nich budou naopak velice komorní. Herci je zahrají také pro jednoho či dva diváky tak,  jako je tomu v nemocnici u dětských postýlek.

V 17.00 hod. zakončí odpoledne koncert Loutkobandu a dětská tančírna. Nebudou chybět ani oblíbené písničky z CD Dobrá medicína, které Loutky v nemocnici v loňském roce nahrály.

A jestli Vám to tentokrát nevyjde, poznamenejte si s předstihem další termíny našich představení ve Švandově divadle.

Více na www.loutkyvnemocnici.cz

Akce foto