Archiv článků, uskutečněné akce

Ohlédnutí za rybářskými závody – jezero u Radnic.

21.10.15

V sobotu 12. září jsme se sešli společně s přihlášenými dětmi, rodiči, přítomnými rybáři a pořadateli, zástupci firmy Daiwa – Cormoran na již 4. ročníku rybářských závodů na jezeru Radnice. Na místě nás uvítalo, kromě krátké ranní mlhy, jako téměř pokaždé, krásné počasí. Jezero Radnice se nachází poblíž městečka Radnice, nedaleko známějších Rokycan. Dopoledne probíhalo krátké seznámení s místním rybářským revírem, a pak už se šlo rovnou na ostro závodit. My rodiče, či zástupci Donoru, jsme kromě vydatného fandění měli možnost projít celé okolí jezera či podiskutovat při ranní kávě. Děti byly přímo nadšené z chytání, měření či focení různých ryb. Navíc nás přímo na místě také navštívil Jakub Vágner, který po vydatném a velmi chutném obědě předal malému rybáři Matějovi Fialovi, jeho první, rybářský lístek.

Odpoledne to už šlo ráz na ráz, ryby přibývaly a šlo se hodnotit. Děti poděkovaly svým rybářům, my pořadatelé jsme všem vítězům předali krásné diplomy, madaile a dárky. Po společném focení jsme se všichni rozloučili a rozjeli do našich domovů.

Všichni se již určitě těší na příští ročník a mně zbývá pouze poděkovat jménem Donoru z.s. všem přítomným dětem, rodičům a rybářům, Jakubovi Vágnerovi a především firmě DAIWA – CORMORAN za tento krásný a velmi vydařený den.

 

P.M.

Akce foto