Archiv článků, uskutečněné akce

Vítězné derby!

10.10.15

Jako každý rok tak jsme i letos na podzim společně vyrazili s dětmi a rodiči, členy Donoru či zaměstnanci TJ KDHO FN Motol na derby. Bylo krásné nedělní odpoledne 27. září a nás se tentokrát sešlo na sedmdesát.

Naši skupinu tvořilo několik úplných nováčků, naše stálice a věrní fanoušci SKS. Rozumějte SK Slavie Praha, dlouholetého a věrného partnera transplantační jednotky a našeho spolku Donor. Rozdali jsme si Poločasy a vstupenky do sektoru poblíž našeho kotle a šlo se na věc.

Atmosféra byla opravdu úžasná, utkání mělo velké tempo a nás hřálo, že Slavia je po dlouhé době o hodně lepší. A tak jsme se po třech dlouhých letech konečně dočkali zaslouženého a velkého vítězství našich barev. Děti i všichni ostaní fanoušci měli obrovskou radost. Ještě něco pro statistiky - vítězný gól vstřelil náš dnešní hrdina Jaroslav Zmrhal. Domů jsme všichni odcházeli s blaženým pocitem.

Naše velké poděkování opětovně patří všem našim slávistickým spojencům, novému vedení a samozřejmě také celému SK Slavia Praha, fotbal, a.s.

Milá SLÁVIE blahopřeme ti k velkému vítězství!!!

 

P.M.

Akce foto