Archiv článků, uskutečněné akce

12. Celostátní setkání odboček OP FO SK Slavia Praha

05.03.12

Srdečně zveme členy o.s. Donor, příznivce SK Slavia Praha a Donoru z řad pacientů a rodičů, léčených na KDHO v Motole, na setkání v  Plasích!

V sobotu 23.6.2012 bude probíhat již 12. Celostátní setkání odboček OP FO SK Slavia Praha. Pořadatelem je odbočka OP Žilov. Kromě celodenního turnaje v malé kopané bude na programu setkání s hráči, trenérem a zástupci SK Slavia Praha – fotbal as. Součástí programu bude také 4. ročník Memoriálu př. Petra Dünghübela, tentokrát složený z vědomostní soutěže, kopání penalt a celodenní Charitativní sbírka a dražba pro Donor!

Doprovodný program: návštěva Národní kulturní památky Cisterciánského kláštera Plasy, prohlídka města, návštěva muzea „Werk“, výstavy na téma 120 let Slavie a Onkologické hry pro děti a mládež Wroclaw 2011! Večer taneční zábava a vědomostní soutěž o ceny. Program setkání bude ještě nadále upravován. Bližší informace najdete na stránkách www.fo-slavia.cz, www.slaviazilov.ic.cz, www.slavia.cz či případně na www.donor.cz Případní zájemci se mohou hlásit u koordinátora akce - Pavla Moulise - na emailu: MoulisPavel@seznam.cz, nebo mob.tel.: 602 891 512 (pro případné dotazy).

V případě Vašeho zájmu je možno zajistit levné ubytování od pátku 22.6. do neděle 24.6. v areálu LTD Haul „máj“ Plasy - viz příloha.

Přihlášky prosím pouze emailem do čtvrtka 31 května.

Více informací - viz příloha ve formátu pdf.

Akce foto