Aktuality

Vráž 2019

Na datum 17. června 2019 se mnozí z nás velmi těšili a nemohli se dočkat :-). Někteří si doma vyrobili něco jako adventní kalendář a odpočítávali dny, kdy den „D“ nastane. A dočkali jsme se:-).

Naše těšení bylo oprávněné. Za 5 společně strávených dnů jsme zažili tolik krásných chvil plných radosti, smíchu, zábavy, adrenalinu, spokojenosti, odpočinku, odreagování, sdílení, navazování přátelství a mnoho dalšího. Byly to příjemné dny plné her, soutěží, naučného programu, pohybu, koupání se v bazénu, legohrátek, golfu, fotbalu, výtvarného tvoření, zpěvu, divadla, odměn a nechyběl ani celodenní výlet na zámek Loučeň, exkurze v nedaleké sklárně Nenačovice a návštěva motorkářů. Každý den byl příjemně zakončen společně stráveným večerem u vína či piva, poslední večer patřil karnevalu a táboráku.

Velmi děkujeme všem, kteří tento rekondiční pobyt pro děti po TKD připravovali, kteří ho s námi strávili – paní doktorce Renatě Formánkové, sestřičce Hance Sejkové, paní učitelce Věnce, rehabce Barči, kamarádovi všech – Jardovi a našemu skvělému fotografovi Lukášovi. Dále děkujeme všem, kteří se o nás s velkou péčí starali – skvělému personálu rodinného penzionu Vráž. V neposlední řadě patří velké poděkování všem sponzorům, díky kterým jsme si tento rekondiční pobyt mohli s našimi dětmi krásně užít. Budeme z něj čerpat ještě dlouho.

Ze srdce děkujeme vám všem! Za spokojené děti i rodiče všichni Máčalovi

Akce foto